HORYZONT

HORYZONT
Rodzaj muzyki:
Miasto:
www.horyzont.nysa.pl
Utworów:
14
Oglądany:
1483 razy
Założenie konta:
10 kwietnia 2010
Ostatnia aktualizacja:
12 listopada 2016
Zespół HORYZONT istnieje od 2009 roku. W swoim dotychczasowym dorobku posiada wydaną w kwietniu 2013 roku debiutancką płytę „Pochłania mnie”, natomiast singiel „Ogień” promujący drugi album zespołu uzyskał status Najlepszej Piosenki ROCK 2015.

Obecnie zespół pracuje nad materiałem na drugi krążek, którego zapowiedzią są single „Płyń ze mną", „Nie zabierze nikt” i wspomniana piosenka „Ogień”, która ukazała się w dwóch wersjach językowych polskiej i angielskiej. Premiera drugiej płyty zespołu przewidziana jest na początek 2017 roku. Cztery utwory zespołu grane są także przez zagraniczne rozgłośnie m.in. w Chicago, Toronto, Austrii czy Australii.

Singiel „Krzyk” to najnowsza propozycja zespołu HORYZONT, która również znajdzie się na długo wyczekiwanej przez fanów - drugiej płycie.

Ogromny potencjał zespołu prezentuje się również w teledyskach jakie tworzy wspólnie z 9zerostudio i grupą restART. To właśnie „Krzyk” został wpisany w niezwykle ciekawą formułę prezentacji, całość teledysku jest małą historią, która trzyma w napięciu do samego końca.

Dotychczas promowane utwory z pierwszego albumu zespołu to „Pochłania mnie”, „Czasu bieg”, „Choćby pod prąd”, „Skąd to znasz”, „Nigdy sami” i „Minie nam”.

Zespół HORYZONT gościł także m.in. w TVP 1 u Marka Sierockiego w programie „Teleexpress” i programie „Europa to my”, POLSACIE „Wstawaj! Gramy”, w ESKA TV w programie „Backstage Party”, „HALO Polonia” w TVP POLONIA, „Muzyczna strefa” telewizji ITV, a także TV4 i TVS Silesia.

Wszyscy członkowie zespołu od wielu lat związani są z muzyką. HORYZONT to duża dawka porywającej energii, nowoczesne brzmienia, oryginalny styl i niezapomniane koncerty, co udowodnili już wielokrotnie.

HORYZONT - Krzyk

Fani

 • zakapior

  Miasto: Lipka

   

  Robię hip-hop, rap i techno. Jak obadam ten serwis to coś wrzuce. pioncha!

 • lokman

  Miasto: Sucha Psina

   

  Taki sobie koleś z małego zadupia ;) Ale muzy słucham globalnie!

 • _MYSACRUM_

  Miasto: POZNAń, tel 664982582

   

  MYSACRUM - mamy kilkanaście autorskich utworów, koncertrowaliśmy w...

 • maniek2000

  Miasto:

   

 • Muzo fanka

  Miasto: Gorlice

   

  Bardzo lubię jazz. Taki ala Norah Jones. :)

 • filipka

  Miasto:

   

 • szyms

  Miasto: nysa

   

 • Jacobson

  Miasto: Check This Out!

   

  Jestem początkujący. Jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy....

 • JDabelju

  Miasto:

   

  Wspieram polskich, utalentowanych artystow: www.mariuszwilk.pl Mariusz...

 • Kapela ŚREDZIOKI

  Miasto: Środa Wielkopolska

   

  Kapela podwórkowa ŚREDZIOKI - muzyka biesiadna, taneczna, ale nie tylko....